لطفا شکیبا باشید

به وبسایت لیگوکاپ خوش آمدید.

ما به برگزارکنندگان کمک می‌کنیم که رقابت هایی برای مسابقات بازی های آنلاین ساخته و آن را مدیریت کنند و همچنین به گیمرها نیز در پیدا کردن تورنومنت ها، تیم‌ها و محک زدن خود در رقابت‌ها کمک می کنیم. لیگوکاپ خود را متعهد می‌داند تا فضایی سالم و امن را برای کاربران خود ایجاد نماید و در حفظ آن کوشا باشد. خواهشا قبل از دسترسی یا استفاده از خدمات لیگوکاپ متن پیش رو را مطالعه کرده که  چارچوبی برای شرایط فعالیت در این بستر اعم از تعاملات کاربران با یکدیگر و با لیگوکاپ تعریف شده است و مطمئن شوید تمامی شرایط و قوانین آن را متوجه شده اید. بی‌تردید شما به عنوان یک کاربر می‌بایست پیش از استفاده از لیگوکاپ، از این چارچوب مطلع باشید.

1. استفاده از لیگوکاپ و تغییرات

لیگوکاپ یک شرکت ایرانی واقع در مجتمع علم وفناوری یزد است که پلتفرمی تخصصی برای مدیریت و سازماندهی مسابقات طراحی نموده است و با ورود به لیگوکاپ و آغاز استفاده از آن، می‌پذیرید که عملکرد شما در چارچوب «شرایط استفاده» و «حریم خصوصی» خواهد بود. از آن‌جا که لیگوکاپ همواره پویا در حال به‌روزرسانی و تکامل است، امکان دارد که بخشی از خدمات و امکانات آن به مرور زمان تغییر کند لذا این حق را دارد که با توجه به این تغییرات، قوانین خود را تغییر دهد. هر چند ممکن است لیگوکاپ تغییرات مهم و اساسی را از طریق ایمیل یا ابزارهای ارتباطی دیگر به اطلاع کاربران خود برساند، اما به طور کلی کاربر موظف است که همواره به قوانین و تغییرات آن توجه داشته باشد. همچنین کاربر متعهد می‌شود هیچ‌گاه از سرویس‌های لیگوکاپ به صورتی که به لیگوکاپ یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند یا منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار لیگوکاپ شود استفاده نکند.

2. محدوده مسئولیت

لیگوکاپ خود را موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌داند. از این رو، لیگوکاپ می‌تواند محتوای منتشر شده توسط کاربران را بررسی کرده و در صورت تعارض با قوانین جمهوری اسلامی ایران و بالاخص «فهرست مصادیق محتوای مجرمانه» تهیه شده توسط کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه آن را حذف نماید و یا مانع از نمایش آن شود. باید توجه داشت که این موضوع بدین معنا نیست که لیگوکاپ ملزم به بررسی کلیه‌ی محتوای ارسالی توسط کاربران خود می‌باشد. بدیهی است در صورتی که مراجع ذیصلاح ‌و ارگان‌های نظارتی در مواردی که محتواهای منتشر شده در لیگوکاپ قوانین جمهوری اسلامی را نقض کرده باشد، درخواستی از لیگوکاپ داشته باشند، لیگوکاپ مطابق قانون موظف به همکاری با مراجع مذکور است.

3. کپی رایت و علامت های تجاری (برند)

اطلاعات و اجزایی که بوسیله خدمات فراهم می شود، شامل هر نوع داده، متن، طراحی، گرافیک، تصاویر، صدا، کلیپ های ویدئویی، لوگو ها، آیکون ها و لینک ها (در مجموع اجزا) به صورت انحصاری در اختیار لیگوکاپ و یا صاحبان آن است. این خدمات، شامل تمام خدمات نرم افزاری، دیتا بیس ها، اطلاعات اختصاصی، اسناد، نرم افزار، کد های کامپوتری و ایده ها (در کل تمامی جزئیات و مشتقات آن) چه به صورت کامل، بخشی از آن یا تلفیقی از آن در اختیار لیگوکاپ بوده و اجرای آن در اختیار آن است. و در آینده نیز به همین صورت خواهند ماند. شما قبول می کنید که هیچ گونه حق مالکیتی با استفاده از این خدمات پیدا نمی کنید و حق به چالش کشیدن یا نقض حق مالکیت لیگوکاپ بر روی این موارد را ندارید.

علامت های تجاری، لوگوها و خدماتی که به نمایش در می آید به صورت رسمی و غیر رسمی متعلق به لیگوکاپ و یا لایسنس دهنده آن است و این موارد نباید در هیچ محصول یا خدماتی که توسط لیگوکاپ ارائه نشده استفاده شود. همچنین سوئ استفاده از این موارد به هر صورتی به طور کامل ممنوع است.

4. لایسنس های محدود، دسترسی ها و اکانت ها

1-4-لایسنس های محدود: با توجه به همراهی شما با این شرایط استفاده، ما به شما یک لایسنس محدود، قابل فسخ، غیر قابل جابجایی و غیر انحصاری جهت دسترسی و استفاده از خدمات را می دهیم. به جهت استفاده با کامپیوترهای شخصی یا دستگاه های موبایل، به شرطی که شما به هیچ عنوان قصد دسترسی مستقیم به خدمات یا اجزای لیگوکاپ را به هیچ طریقی با هیچ نوع وسیله ای نداشته باشید. استفاده از این خدمات و اجزا به هر صورتی که در این شرایط استفاده ذکر نشده نقض قوانین کپی رایت و حقوق اختصای لیگوکاپ است و کاملا ممنوع است.

2-4- ثبت نام اکانت، استفاده از اطلاعات: جهت استفاده از بخش هایی از خدمات شما نیاز به ساخت یک اکانت دارید. اگر هر مورد از اطلاعات کاربری شما تغییر کرد، شما موظف هستید که به سرعت اطلاعات اکانت را به روز رسانی کرده تا شامل این تغییرات شوید.

3-4- امنیت اکانت: محفوظ نگه داشتن اکانت بسیار امر مهمی است. شما تمامی مسئولیت محرمانه نگه داشتن نام کاربری و رمز عبور اکانت شما بر عهده دارید. همچنین شما اگراحساس کردید نام کاربری و رمز عبور اکانت‌تان لو رفته به سرعت لیگوکاپ را مطلع سازید.

4-4- قوانین مربوط به نام اکانت‌ها در لیگوکاپ:

هنگامی که شما اکانتی می‎‌سازید باید برای آن نام کاربری انتخاب کنید. این نام کاربری برای افراد دیگرسایت نیز قابل مشاهده است، بنابراین هنگام انتخاب نام کاربری یا هر نام یا عکسی که برای دیگران قابل مشاهده است باید علاوه بر رعایت موارد زیر، احترام به حقوق دیگران نیز گذاشته شود. اگر لیگوکاپ اکانتی را بیابد ( چه شخصی و چه برگزار کننده) که نامناسب یا غیرقانونی باشد با اختیاراتی که دارد می‌تواند نام اکانت را عوض کرده یا آن را از سایت پاک کند.

 چنانچه شما در لیگوکاپ، خود را با نام یک شخصیت حقیقی یا حقوقی دیگر معرفی نمایید، یا در صورتی که معلوم شود بدون اجازه از نام یا اعتبار شخص دیگری سوءاستفاده کرده‌اید، مسئولیت این کار بر عهده شما خواهد بود. با محرز شدن چنین تخلفی، لیگوکاپ می‌تواند نسبت به توقف ارائه خدمات به شما اقدام نماید و در صورت نیاز برای پیگیری حقوقی و کیفری موضوع، همکاری‌های لازم را با نهادها و ارگان‌های مربوطه داشته باشد.

نام کاربری‌های زیر قابل انتخاب نیست:

 1. متعلق به شخص یا هویت دیگری باشد که به قصد جعل هویت در سایت ساخته شده باشد.
 2. استفاده تکی یا ترکیب کلمات مبتذل، افترا آمیز، هجوآمیز، ناپسند، تنفرانگیز، نژاد پرستانه یا قومیتی.
 3. متعلق به حقوق فرد یا هویتی باشد که به طور رسمی از آن اجازه نگرفته شده باشد
 4. متعلق به فرد مشهور، مذهبی یا فرهنگی باشد.
 5. بخشی از یک نام تجاری ثبت شده باشد.
 6. متعلق به مذهب یا فرقه خاصی باشد.
 7. مربوط به مواد مخدر، مسائل جنسی، مشروبات الکلی یا فعالیت‌های جنایتکارانه باشد.
 8. تشکیل شده از یک جمله کامل یا بخشی از آن باشد.
 9. حروف بی‌ربط، در هم و بدون معنی باشد.

5-4- قوانین کابری: قوانین کاربری زیر مرتبط با استفاده شما از خدمات است و شما موافقت می‌کنید نه خودتان اعمال زیر را انجام داده و نه به طور مستقیم یا غیرمستقیم به دیگران اجازه دهید:

 1. نقض هر قانون یا قرارداد قابل اجرا یا استفاده از خدمات در راستای اهداف غیرقانونی
 2. استفاده از خدمات راه‌اندازی رقابت یا مسابقاتی برای بازی‌هایی که احتمال قمار در آن می‌رود.
 3. اهدای پول یا جوایز در جایی که طبق قانون ممنوع است.
 4. هرگونه تخلف در زمینه قوانین کپی رایت، علائم تجاری، حق ثبت یا حقوق شرکتها
 5. دسترسی به خدمات جهت شرکت در مسابقاتی که مخالف قوانین محل سکونت شماست.
 6. ساخت، توزیع یا استفاده از هرگونه نرم‌افزارهایی مانند چیت، مادها، هک یا هرچیزی که طراحی شده تا مسابقات را تغییر دهد
 7. ارائه هرگونه اطلاعات شخصی غلط.
 8. ارائه هرگونه اظهارنظر دروغ غلط یا غیردقیق
 9. استفاده از زبان تهدید، سوءاستفاده، آزاردهنده، افتراآمیز، جعلی، جنجالی یا غیرقانونی
 10. هرگونه عمل غیراخلاقی
 11. جعل هویت فرد یا هویت دیگری که شامل تمام کارکنان یا نمایندگان لیگوکاپ نیز می‌شود.
 12. لایسنس کردن یا ساخت هرگونه مشتقات از اطلاعات یا اجزای خدمات.
 13. محدود کردن یا منع دسترسی سایر کاربران بوسیله هک کردن یا به هر طیقی دیگر.
 14. دسترسی یا سعی در دسترسی پیداکردن به بخش هایی از خدمات که به شما توسط لیگوکاپ اجازه داده نشده است. دور زدن هرگونه امنیت یا محافظ رمزکاربری در خدمات
 15. استفاده از خدمات برای آسیب به افراد زیر سن قانونی
 16. مشارکت در spaming
 17. فرستادن هرگونه نرم افزار که شامل هر نوع ویروس، worm، تروجان هاو...
 18. فروش، ترجمه، تغییر، مهندسی معکوس، انطباق یا هر عملی بر روی بخشی از خدمات به منظور استخراج سورس کدها یا الگوریتم‌های خدمات
 19. جمع‌آوری هرگونه اطلاعات بازدیدکنندگان یا کاربران بدون اظهار رضایت آنها

لیگوکاپ هیچ ضمانتی در دخالت در استفاده شما از خدمات نکرده و شما لیگوکاپ را مسئول این دخالت‌ها نمی‌دانید.

 

5. سیستم پرداخت

استفاده از بعضی از جنبه های خدمات نیازمند پرداخت مبلغی است شما موافقت می کنید برای دسترسی به این بخش‌های خدمات تمام مبالغ را به طور کامل پرداخت کرده و در حین پرداخت تمامی اطلاعات خواسته شده را به درستی وارد نمایید همچنین شما متعهد می شوید حق قانونی استفاده از روش پرداخت مورد نظر را دارید.

لیگوکاپ حق دارد:

 • این بخشهای خدمات را محدود کرده یا ارائه آن را در هر زمان خاتمه دهد.
 • مانع دسترسی بعضی از افراد به این بخش های خدمات شده و اجازه پرداخت وجهی از طرف آن‌ها را ندهد.
 • لیگوکاپ در هر زمان توانایی تغییر روش های پرداخت را دارد.